Znajdź Nas

Ty zajmij się biznesem, my zajmiemy się wysyłką

Przygotujemy, spakujemy i dostarczymy towar do klienta na terenie Polski i zagranicą
OFERTA

Usługi transportowe.

Stworzymy indywidualną ofertę dostosowaną do Twojej firmy. 
Od teraz, to my zajmiemy się procesem logistycznym za Ciebie. 
Po przeanalizowaniu potrzeb biznesowych wycenimy najkorzystniejszą opcję transportu.

Dystrybucja

Przygotujemy paczki do wysyłki – nakleimy etykiety spedycyjne, załadujemy towar na paletę i umówimy odbiór z firmą spedycyjną.

Transport

W zależności od preferencji zorganizujemy wysyłkę kurierem lub zleconym transportem. Dostarczymy paczkę pod dowolny adres w Polsce i zagranicą.

Handling

Jeżeli potrzebujesz, zorganizujemy transport produktów do naszego magazynu. Zajmiemy się rozładunkiem ręcznym i mechanicznym przy użyciu atestowanego sprzętu magazynowego.

Usługi dodatkowe

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia? Świadczymy usługi foliowania, przepakowywania, metkowania, brandowania czy etykietowania. Będziemy do dyspozycji niezależnie od wyzwania logistycznego.
10
lat
doświadczenia
10
lat
doświadczenia
100
%
usatysfakcjonowanych klientów
5000
+
zorganizowanych transportów/zleceń
KORZYŚCI

Usługi logistyczne dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Zawsze na czas
Wysłany towar przyjmiemy w magazynie do 24h. Doświadczeni magazynierzy z uprawnieniami zajmą się rozładunkiem, przeładunkiem oraz załadunkiem towaru.
Indywidualne podejście
Zaoszczędzisz czas na rozwiązywaniu nagłych problemów. Dzwoniąc do nas zawsze będziesz mógł liczyć na swojego opiekuna, który zastosuje uproszczone procedury, aby wyjść naprzeciw Twoim potrzebom.
Bezpieczeństwo Twoich zasobów
Nasze magazyny spełniają wszystkie wymogi ochrony fizycznej obiektu – całodobowy monitoring, zabezpieczenia przeciwpożarowe i pełna kontrola nad przepływem zasobów. Z nami Twój towar pozostanie bezpieczny aż do momentu dostarczenia go do klienta.
Konkurencyjne ceny
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam znaleźć najbardziej funkcjonalne rozwiązania logistyczne, co przekłada się na realne oszczędności w Twoim biznesie.
Kompleksowa obsługa łańcucha dostaw
Dopasujemy się do trybu pracy i znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie dla firmy.
Jak w ciągu jednego miesiąca wysłaliśmy 250 tys. paczek na zlecenie klienta?
Tak duże przedsięwzięcie wymagało od nas doskonałej organizacji, planowania i pracy na najwyższych obrotach.

Przed rozpoczęciem współpracy zdawaliśmy sobie sprawę z czym się mierzymy, jednak skala wysyłek znacznie przerosła prognozy, które przedstawił nam klient. Nie poddaliśmy się. Wysyłkę zrealizowaliśmy terminowo, poprawnie, błyskawicznie reagowaliśmy na zmieniającą się sytuację.
Z dumą możemy powiedzieć, że odnieśliśmy sukces, natomiast nie możemy powiedzieć, że to kwestia szczęścia czy przypadku.
W obliczu tak dużego wyzwania wygrywa doświadczenie, przygotowanie, elastyczność i dostępne zasoby.
250tyś
paczek
1
miesiąc

Jakie czynniki odegrały tutaj kluczową rolę?

  • Oprócz stałego zespołu pracowników etatowych, współpracujemy z 3 agencjami pracy, dzięki czemu z dnia na dzień mogliśmy zwiększyć liczbę pracowników i rozpocząć pracę na 3 zmiany.
  • Posiadając 3 osobne magazyny oraz własną flotę samochodową, mogliśmy regulować pracę tak, aby przenosić obciążenie na inne magazyny i zespoły pracowników.
  • Współpraca z 4 spedytorami umożliwiła równomierne rozłożenie wysyłek paczek, dzięki czemu żaden ze spedytorów nie został zblokowany.
  • Znając przybliżone rozmiary przedsięwzięcia mieliśmy zapewnione potrzebną ilość opakowań, taśm i stanowisk pakowaczy.
  • Gospodarka magazynowa - odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni magazynowej pozwoliło na sprawne i szybkie przygotowanie towaru do wysyłki.
KONTAKT

Masz pytania dotyczące naszych usług logistycznych

Wypełnij formularz – skontaktujemy się, aby porozmawiać o potrzebach Twojej firmy. Doradzimy, jak najlepiej skorzystać z możliwości dedykowanych branży logistycznej.    envelopephone-handsetmap-markercrosscheckmark-circlecross-circle