Znajdź Nas

Tworzymy klientom warunki, dzięki którym będą osiągać więcej

Jesteśmy polską firmą z centrum logistycznym blisko Warszawy
O NAS

Logistyka dostosowana do potrzeb Twojego biznesu

Mając wieloletnią wiedzę na temat potrzeb klientów, stworzyliśmy firmę, która kompleksowo zajmuje się każdym biznesem i elastycznie dostosowuje organizację swojej pracy do klienta.
POMOC
Jak pomagamy naszym klientom?
Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie znaleźć najbardziej funkcjonalne rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze, zachowując jednocześnie najwyższą jakość usługi.

Kierujemy się zasadą win – win, zawsze szukając najlepszych rozwiązań, dających najlepszą jakość przy możliwie najniższych kosztach.
Wspieramy kompleksową obsługą e-commerce
Dbamy o firmy, które posiadają swój towar, ale brakuje im logistycznego zaplecza
Świadczymy usługi organizacjom, które potrzebują wybranych elementów procesu
korzyści
Wartości, którymi kierujemy się na co dzień
Profesjonalizm
Elastyczność w działaniu
Wsparcie klienta
Zaangażowanie w projekt
Bezpieczeństwo towarów
rekomendacje
Opinie klientów, którym pomogliśmy

Goethe-Institut organizuje różnorodne projekty wspierające nauczanie języka niemieckiego w Polsce. Zamawiamy i przygotowujemy wiele materiałów dydaktycznych, które następnie przesyłamy do szkół/nauczycieli. Wcześniej większość materiałów samodzielnie pakowaliśmy i przesyłaliśmy do szkół, co było dla nas trudne logistycznie. Od czasu nawiązania współpracy z Logisticspace realizacja projektów stała się prostsza! Nasze materiały przechowywane są w klimatyzowanych pomieszczeniach z odpowiednią temperaturą. Odpowiada nam szeroki zakres usług Logisticspace, od magazynowania poprzez konfekcjonowanie, aż po wysyłkę. Realizacja zleceń jest bardzo szybka! Logisticspace jest w stanie obsłużyć terminowo dodatkowe zlecenia –bardzo to doceniamy! Dziękujemy za dotychczasową profesjonalną wspołpracę, przyjazny kontakt i wsparcie ze strony pracowników Logisticspace.

Monika Bartyska
GOETHE-INSTITUT

Współpraca z firmą Logisticspace od samego początku przebiega w duchu ogromnej profesjonalności i solidności. Dzięki tak zorganizowanemu zespołowi ludzi, zamówienia naszych klientów docierają do nich zawsze na czas, idealnie zapakowane. Gdy pojawiają się sytuacje wymagające działania "na już", niemal natychmiast otrzymujemy wsparcie i potrzebne rozwiązania do sprawnego dostarczenia przesyłek naszym klientom.

Dzięki Logisticspace, możemy skupić się na działaniu naszego sklepu internetowego, bez potrzeby kontrolowania realizacji zamówień. Logisticspace sprawia, że to co na początku wydaje się być bardzo skomplikowane, przestaje takim być : ) Specjaliści w swoim fachu, niezbędna infrastruktura, wiedza i doświadczenie - tak najlepiej określiłabym Logisticspace!

Natalia Ryfa
ORAVIO

Firma HRX Poland SP. z o.o. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Logistic Space Sp. z o.o. Firma Logistic Space jest naszym partnerem w usługach transportowo-logistycznych w zakresie cało-pojazdowych transportów krajowych i usług kurierskich Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości realizowanych usług. Dla nas szczególnie ważnym aspektem we współpracy jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę Logistic Space Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera logistycznego, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy

Sławomir Sujka
HRX Poland

Polecam firmę Logistic Space Sp. z o.o. jako profesjonalnego wykonawcę usług transportowych. Zarówno wysyłki drobnicowe, jak i całopojazdowe realizowane są terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Firma Logistic Space Sp z o.o. jest także godna polecenia ze względu na sprawny przepływ informacji i możliwość kontaktu w pilnych sprawach, nawet po godzinach pracy. To wszystko pozwala na sprawne prowadzenie biznesu i pozwala na zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych u naszych klientów.

Aleksandra Wilgocka
MODEL

Polecam firmę Logistic Space Sp. z o. o. jako profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Zlecenia przekazywane do transportu zawsze były zrealizowane zgodnie z ustaleniami w wyznaczonym terminie. Nigdy nas nie zawiedli, nawet w ekstremalnych sytuacjach. Spedytor odpowiedzialny za realizację zlecenia zapewnił sprawny przepływ informacji. Na bieżąco informował nas o lokalizacji pojazdów. Współpraca z nim przebiegała w sposób kulturalny, profesjonalny i przede wszystkim bezproblemowy. Sprawy magazynowe załatwiane od ręki bez problemów w pełni profesjonalnie zorganizowane. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanej usługi.

Wojciech Bryczek
MIGLO SP. Z O. O.
NASI KLIENCI
Współpracowaliśmy między innymi z:
envelopephone-handsetmap-markercrosscheckmark-circlecross-circle