Znajdź Nas

Ty zajmij się biznesem, my zajmiemy się Twoim magazynem

Przechowywanie towarów na regałach oraz w strefach z ograniczonym dostępem
O NAS

Twój przewodnik po labiryncie logistyki

Szukasz doświadczonego i zaufanego partnera, który zapewni bezpieczeństwo Twoim zasobom? Zależy Ci na umowie z firmą logistyczną, która natychmiastowo reaguje na problemy i zagrożenia, a oprócz tego potrafi pomóc podnieść wydajność i szybkość usług świadczonych Twoim klientom? Wypełnij formularz kontaktowy i porozmawiajmy o Twoich potrzebach!
USŁUGI
Stworzymy warunki, dzięki którym Twój biznes osiągnie więcej

Pełna kontrola

Twój towar jest u nas bezpieczny! Zapewniamy pełną kontrolę nad przepływem towaru w magazynie. Umożliwiamy inwentaryzację na potrzeby klienta. Ograniczamy relokację do minimum, dzięki czemu unikamy uszkodzenia towaru.

Bezpieczeństwo

Jakość świadczonych usług jest kluczowa – nasz magazyn jest bezpieczny, suchy i wolny od szkodników. Posiada zabezpieczenia przeciwpożarowe, profesjonalny system zarządzania gospodarką magazynową oraz całodobowy monitoring.

Duża elastyczność

Dopasujemy się do potrzeb Twojego biznesu! Przechowujemy towary na regałach wjezdnych, paletowych, półkowych zależnie od gabarytu oraz w strefach z ograniczonym dostępem, a także umożliwiamy składowania zasobów na strefach przeznaczonych do palet niestandardowych.

Optymalizacja kosztów

Obniżamy koszty poprzez niwelowanie pośredników oraz poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań. Klienci rekomendują nas jako operatora, który pozytywnie wpływa na realizację KPI, wydajność i brak opóźnień względem określonych okien czasowych.
DWIE LOKALIZACJE
POŁĄCZENIA DROGOWE
NASZ MAGAZYN
 • ul Ożarowska 40/42,
  05-850 Duchnice
 • Rajdowa 11,
  05-850 Konotopa
 • 3 km od Autostrady A2 - węzeł Pruszków
 • 16 km od centrum Warszawy
 • Magazyn klasy A o powierzchni 22 000 m2
 • Pełna obsługa magazynowa wózki widłowe, paletowe, sprzęt czyszczący.
 • Powierzchnia utwardzona, równa, niepyląca, obiekt zamknięty.
 • Wyposażenie obiektu w niezbędne media i instalacje.
 • Doświadczony zespół w zakresie kompleksowych projektów kompletacyjnych.
 • Ochrona 24/7, systemy antywłamaniowe i przeciwpożarowe.
 • Ogrodzony teren, system kontroli dostępu, CCTV.
 • Magazyny regularnie są sprzątane oraz poddawane deratyzacji 
DLACZEGO MY

Rozwiązania logistyczne szyte na miarę

1

Magazynowanie

Magazyny spełniają wszystkie wymogi ochrony fizycznej projektu – całodobowy monitoring, zabezpieczenia przeciwpożarowe i pełna kontrola nad przepływem zasobów.


Handling

Zajmiemy się rozładunkiem ręcznym i mechanicznym przy użyciu atestowanego sprzętu magazynowego. Obsługą handling zajmują się doświadczeni magazynierzy z uprawnieniami.

2

3

Dystrybucja i transport

Dostarczymy paczkę pod dowolny adres w Polsce i zagranicą. Współpracujemy z czołowymi firmami kurierskimi, dzięki czemu możemy wycenić i wybrać najbardziej korzystną dla Ciebie opcję transportu.

Wszechstronność
Rozmiar towarów nie ma dla nas znaczenia! Magazynujemy produkty każdego gabarytu – to Ty decydujesz, co chcesz przechowywać. Dopasujemy się do Twoich potrzeb.
Kompleksowa obsługa klienta
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze łańcucha dostaw. Skupiamy się nad każdym przypadkiem indywidualnie i szukamy najlepszych rozwiązań.
Nieustanny rozwój
Dążymy do doskonałości w zakresie obsługi klientów. Zwiększamy potencjał firmy rozbudowując flotę, pozyskując nową przestrzeń magazynową oraz zatrudniając najlepszych specjalistów.
100% polski kapitał
Jesteśmy młodą polską firmą tworzoną przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w logistyce. Nie raz zmierzyliśmy się z potężnymi wyzwaniami logistycznymi i osiągnęliśmy sukces.
Nieszablonowe działanie
Ciągle poszukujemy najnowszych rozwiązań, poszerzamy kompetencje i tworzymy globalny wachlarz usług. Czeka Cię wyzwanie logistyczne? Na pewno znamy na nie odpowiedź!
o firmie
LogisticSpace
Jesteśmy operatorem logistycznym posiadającym duże doświadczenie w projektowaniu rozwiązań oraz obsłudze łańcucha dostaw. Nasz zespół tworzą fachowcy pracujący w branży logistycznej od blisko 20 lat.
Grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa. Świadczymy usługi logistyczne firmom z różnych branż. Wśród naszych klientów są zarówno małe, jak i duże firmy. Rozwiązania, które proponujemy Klientom spotykają się z zadowoleniem i pozytywnym odbiorem.
KONTAKT
Masz pytania dotyczące usług logistycznych?
Wypełnij formularz – skontaktujemy się, aby porozmawiać o potrzebach Twojej firmy. Doradzimy, jak najlepiej skorzystać z możliwości, jakie daje branża logistyczna.  • How can I install the App?

   Duis vestibulum elit vel neque pharetra vulputate. Quisque Proinscelerisque nisi urna. Duis rutrum non risus in imperdiet.

  • How can I install the App?

   Duis vestibulum elit vel neque pharetra vulputate. Quisque Proinscelerisque nisi urna. Duis rutrum non risus in imperdiet.

  • How can I install the App?

   Duis vestibulum elit vel neque pharetra vulputate. Quisque Proinscelerisque nisi urna. Duis rutrum non risus in imperdiet.

  • How can I install the App?

   Duis vestibulum elit vel neque pharetra vulputate. Quisque Proinscelerisque nisi urna. Duis rutrum non risus in imperdiet.

  envelopephone-handsetmap-markercrosscheckmark-circlecross-circle